O firmě

náplň naší činnosti

Poskytujeme komplexní služby majitelům domů a bytů

Realitní centrum tvoří nyní čtyři společnosti s ručením omezeným. Tyto firmy mají stejné majitele a vznikaly v průběhu let dle potřeby činnosti lépe specializovat, nebo je lépe regionálně pokrýt.

Pilíře realitního centra tvoří firmy Realitní kancelář Beskyd spol. s r.o. a Realitní kancelář Rožnov s.r.o., které působí na trhu od roku 1992. Jsou specializované na správu domovního a bytového fondu a na prodej nemovitostí. Zrealizovaly úspěšně více než 1500 obchodních případů. Mají zkušenosti s novou výstavbou (např. realizace, výstavba 60 garáží v Rožnově pod Radhoštěm, rekonstrukce objektů s následujícím vybudováním nových bytových jednotek, nová bytová výstavba v Rožnově p. R.). Staráme se o téměř 3000 bytů, pro které zajišťujeme dodávky energií, služeb, staráme se o technickou stránku a provádíme výběr plateb od nájemníků, nebo vlastníků, včetně ročních vyúčtování nákladů za spotřebované energie v jednotlivých bytech. Sídla našich poboček najdete na náměstí ve Frenštátě pod Radhoštěm a v Rožnově pod Radhoštěm máme kanceláře v hlavní administrativní budově bývalé Tesly.

Pohled do historie z hlediska důležitých projektů realizovaných naší firmou

Bytové domy Rožnov nad FÚ, etapa A, C

Na základě exkluzivní smlouvy realizován prodej 56 bytových jednotek ve dvou domech. Naše firma zajišťovala kompletní servis spojený s prodejem, založení a zavedení SVJ a nyní provádíme správu.

Realizace: 2004-2008
Investor: Zlínstav a.s.

Valašské Meziříčí – bytový dům

Revitalizace administrativní budovy v areálu bývalých kasáren ve Valašském Meziříčí. Po rekonstrukci zde vzniklo 23 bytových jednotek, které byly odprodány jednotlivým vlastníkům. RK Beskyd spol. s r.o. se podílela na této akci jako investor a zajišťovala kompletní právní a realitní činnost. Nyní pracuje na základě smlouvy se SVJ jako správce nemovitosti.

Realizace: 2005-2006
Investor: Lomaneta s.r.o., RK Beskyd spol. s r.o.

60 garáží Rožnov – Koryčanské Paseky

Kompletní developerský projekt naší společnosti od zajištění výkupu pozemku, projektu, stavebího povolení, výstavby, financí až po odprodej garáží do vlastnictví soukromých osob.

Realizace: 1999-2000
Investor: RK Beskyd spol. s r.o.

Náhled webových stránek, které jsme používali v letech 2006-13. 

Apartmány Kaprun – Zell Am See, Rakousko

V Pensionu Praga je dvanáct apartmánú 1+kk a tři apartmány 2+1. Je funkčně propojen se stávající budovou. V suterénu je prostor pro ricochet, saunu, solárium, prádelnu a skladovací boxy. Pro parkování je vyčleněna zpevněná plocha před budovou.

Na základě exkluzivní smlouvy jsme zajišťovali prodej jednotlivých apartmánů do osobního vlastnictví, právní a finanční servis. Prodej byl zahájen v polovině března 2008 a začátkem roku 2009 již měl každý apartmán svého majitele. Pro podporu prodeje jsme naprogramovali stránky, na kterých byly použity pokročilé metody vizualizace a potenciální zákazník se mohl o koupi rozhodovat pomocí virtuální prohlídky objektu, který byl v té době pouze ve fázi projektu a ve skutečnosti neexistoval. V roce 2008 nebyla tato technologie vůbec běžná. Tyto apartmány se nyní pronajímají i k rekreačním pobytům.

Dokončení: prosinec 2008
Investor: Jiří Zeman

Bytový dům Rožnov, etapa B

Třetí bytový dům společnosti Zlínstav a.s. v Rožnově p. R. nad finančním úřadem. Prodej byl zahájen počátkem roku 2008.

Dokončení: červen 2009
Investor: Zlínstav a.s.

Náhled webových stránek, které jsme používali v letech 2014-22. 

Realitní centrum

Naše priority

Naši obchodní partneři si při spolupráci s námi cení zejména našich zkušeností, transparentnosti při evidenci finančních toků a vyúčtování služeb. Klademe důraz na dlouhodobou spolupráci a komplexní zajištění provozu nemovitostí.

Zkušenost 100%
Odbornost 100%
Transparentnost 100%
Design & grafika DESIGN-360