Úvod

Čím se zabýváme?

Nabízíme asistenci vlastníkům nemovitostí při provozování jejich majetku

Přebíráme, na základě smluv s našimi klienty, velkou část povinností, které jsou jim kladeny platnou legislativou. Staráme se o technický stav majetku, pronájmy, poskytujeme podporu při investičních akcích, vypisujeme výběrová řízení.

Města a obce využívají našich služeb při poskytování nájemního bydlení. Společenství vlastníků bytových jednotek se na nás obrací s požadavky na komplexní zajištění celého chodu domu.

Náš tým tvoří skuteční specialisté s dlouholetou praxí podpořenou odborným vzděláváním

Služby spojené s provozem nemovitostí

Realitní centrum

Hlavní těžiště naší působnosti je soustředěno v oblasti Valašska. Naše kanceláře v Rožnově pod Radhoštěm a Frenštátě pod Radhoštěm jsou umístěny tak, aby naši klienti mohli své každodenní záležitosti řešit osobně. K tomu jsme přizpůsobili i náš pracovní čas a máme vyhrazeny dny kdy se naši zaměstnanci věnují zejména kontaktu se zákazníky.

S rozvojem informačních technologií je ale samozřejmě možno řešit velkou část administrativní agendy prostřednictvím emailů, formulářů, nebo telefonicky.

0
Let na trhu
0
Smlouvy s SVJ
0
Nájemní smlouvy
0
Byty celkem

Za 30 let jsme prošli všemi změnami v oblasti bydlení. Nechte naše zkušenosti pracovat ve váš prospěch.

O firmě

Poskytujeme komplexní služby v oblasti bydlení

Realitní centrum tvoří nyní čtyři společnosti s ručením omezeným. Tyto firmy mají stejné majitele a vznikaly v průběhu let dle potřeby činnosti lépe specializovat, nebo je lépe regionálně pokrýt.

Pilíře realitního centra tvoří firmy Realitní kancelář Beskyd spol. s r.o. a Realitní kancelář Rožnov s.r.o., které působí na trhu od roku 1992. Jsou specializované na správu domovního a bytového fondu a na prodej nemovitostí. Zrealizovaly úspěšně více než 1500 obchodních případů. Mají zkušenosti s novou výstavbou (např. realizace, výstavba 60 garáží v Rožnově pod Radhoštěm, rekonstrukce objektů s následujícím vybudováním nových bytových jednotek, nová bytová výstavba v Rožnově p. R.). Staráme se o téměř 3000 bytů, pro které zajišťujeme dodávky energií, služeb, staráme se o technickou stránku a provádíme výběr plateb od nájemníků, nebo vlastníků, včetně ročních vyúčtování nákladů za spotřebované energie v jednotlivých bytech. Sídla našich poboček najdete na náměstí ve Frenštátě pod Radhoštěm a v Rožnově pod Radhoštěm máme kanceláře v hlavní administrativní budově bývalé Tesly.

Kontakty

Správa bytů Frenštát pod Radh. a okolí

Nahlašování změn, platby, předpisy, vyúčtování, opravy, investice a další záležitosti pro naše současné klienty ve Frenštátě pod Radhoštěm.

Správa bytů Rožnov pod Radh. a okolí

Nahlašování změn, platby, předpisy, vyúčtování, opravy, investice a další záležitosti pro naše současné klienty v Rožnověpod Radhoštěm.

realitní centum
vedení firem

Sjednejte si s námi schůzku ohledně správy vaší nemovitosti. Nabídneme vám naše služby a najdeme cestu, jak zlepšit provoz vašeho domu.

Design & grafika DESIGN-360